Iga unistus

võib olla investeering
Loe edasi SIIT Avanes Peipsiveere programm

Avanes Peipsiveere programm

Avanes Peipsiveere programm
Peipsiveere programmi eesmärk on  kaasa aidata Peipsiveere piirkonna ja vanausuliste kogukonna elujõulisuse jätkusuutlikule säilimisele läbi kohapealse ettevõtluskeskkonna ja inimkapitali arendamise, piirkonna turunduse ning Peipsi järve atraktiivsuse suurendamise ja mitmekesisema kasutamise, toetudes piirkonna kultuurilis-loodusliku eripära kui spetsiifilise arengupotentsiaali rakendamisele.

Programmi piirkond: Alajõe, Iisaku, Tudulinna, Lohusuu, Kasepää, Pala, Alatskivi, Peipsiääre, Vara, Võnnu, Meeksi ja Piirissaare vald ning Mustvee ja Kallaste linn.

Taotlusi võivad esitada programmi piirkonna omavalitsusüksused, samuti programmi piirkonnas tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, kui projektis kavandatud tegevused kuuluvad organisatsiooni põhikirjaliste tegevuste hulka.

Loe edasi SIIT
Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
2021 22 23 24 2526
2728293031  
Avanes Peipsiveere programm
Avanes Peipsiveere programm
Avanes Peipsiveere programm
Avanes Peipsiveere programm

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Avanes Peipsiveere programm

Avanes Peipsiveere programm

Peipsiveere programmi eesmärk on kaasa aidata Peipsiveere piirkonna ja vanausuliste kogukonna elujõulisuse jätkusuutlikule säilimisele läbi kohapealse ettevõtluskeskkonna ja inimkapitali arendamise, piirkonna turunduse ning Peipsi järve atraktiivsuse suurendamise ja mitmekesisema kasutamise, toetudes piirkonna kultuurilis-loodusliku eripära kui spetsiifilise arengupotentsiaali rakendamisele Programmi piirkond: Alajõe, Iisaku, Tudulinna, Lohusuu, Kasepää, Pala, Alatskivi, Peipsiääre, Vara, Võnnu, Meeksi ja Piirissaare vald ning Mustvee ja Kallaste linn

Avanes Peipsiveere programm

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »