Iga unistus

võib olla investeering
pdf 0,4Mb) Konkurss "Märka Leaderit"

Konkurss "Märka Leaderit"

Konkursi eesmärk

Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Maaelu arengukava 2007-2013 (MAK) Leader meetme toetust saanud parimaid projekte ja nende teostamise taga olevaid tublisid maapiirkonnas tegutsevaid ettevõtjaid, vabaühendusi ja kohalikke omavalitsusi. Tunnustuse saajate tegevuses näeme inspireerivaid näited loovusest ja ettevõtlikkusest Eesti maapiirkonnas. Need on näited, mis kirjeldavad, kuidas Leader meede soodustab kohalikku arengut ja koostööd erinevate sektorite vahel.

 Keda tunnustatakse?

Konkursil saavad osaleda MAK Leader meetme raames toetust saanud projektid viies kategoorias:

  • Parim põllumajandusprojekt
  • Parim maaettevõtlusprojekt
  • Parim keskkonnaprojekt
  • Parim noorteprojekt
  • Parim koostööprojekt

Konkursil osalemise eeltingimuseks on MAK Leader meetmest toetuse saamine ning toetusega kaasnevate kohustuste nõuetekohane täitmine. Konkursile oodatakse MAK Leader meetme toetuse abil elluviidud projekte, mis paistavad silma loova lahenduse ja edumeelsusega, sobivad hästi piirkonna omapäraga, elavdavad piirkonna ettevõtlust või koostööd, on head keskkonnale ning annavad häid ideid ja eeskuju teistelegi tegijatele.

Parim noorte projekt peab lisaks olema tehtud noorte poolt või pakkuma oma tulemusega tegevust või kasu lastele ja noortele. Üks projekt võib kandideerida ka mitmes kategoorias. Igas kategoorias nelja parimaks tulnud projekti kohta tehakse enne lõpliku otsuse langetamist päring PRIAst ning hindamiskomisjon külastab ettevõtet või projekti tegevuskohta.

Lisainfo SIIT ja

pdf (.pdf 0,4Mb).
Jaanuar 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Konkurss "Märka Leaderit"
Konkurss "Märka Leaderit"
Konkurss "Märka Leaderit"
Konkurss "Märka Leaderit"

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Konkurss "Märka Leaderit"

Konkurss "Märka Leaderit"

Konkursi eesmärk Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Maaelu arengukava 2007-2013 (MAK) Leader meetme toetust saanud parimaid projekte ja nende teostamise taga olevaid tublisid maapiirkonnas tegutsevaid ettevõtjaid, vabaühendusi ja kohalikke omavalitsusi Tunnustuse saajate tegevuses näeme inspireerivaid näited loovusest ja ettevõtlikkusest Eesti maapiirkonnas

Konkurss "Märka Leaderit"

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »