Iga unistus

võib olla investeering
2012 Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss

Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss

 

Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Maaelu arengukava 2007-2013 (MAK) Leader meetme toetust saanud parimaid projekte ja nende teostamise taga olevaid tublisid maapiirkonnas tegutsevaid ettevõtjaid, vabaühendusi ja kohalikke omavalitsusi. Tunnustuse saajate tegevuses näeme inspireerivaid näited loovusest ja ettevõtlikkusest Eesti maapiirkonnas. Need on näited, mis kirjeldavad, kuidas Leader meede soodustab kohalikku arengut ja koostööd erinevate sektorite vahel. 

Konkursil saavad osaleda Leader meetme raames toetust saanud Peipsi-Alutaguse Koostöökoja teostatud projektid seitsmes kategoorias: 

1.      Parim põllumajandusprojekt
2.      Parim maaettevõtlusprojekt
3.      Parim keskkonnaprojekt
4.      Parim noorteprojekt
5.      Parim koostööprojekt
6.      Parim kogukonna projekt
7.      Parim üritus

Komisjonil on õigus välja anda lisatunnustusi innovaatilisuse ja originaalsuse eest.  

Konkursile oodatakse Leader meetmest toetuse abil elluviidud projekte, mis paistavad silma loova lahenduse ja edumeelsusega, sobivad hästi piirkonna omapäraga, elavdavad piirkonna ettevõtlust või koostööd, on head keskkonnale ning annavad häid ideid ja eeskuju teistelegi tegijatele. Parim noorte projekt peab lisaks olema tehtud noorte poolt või pakkuma oma tulemusega tegevust või kasu lastele ja noortele. Üks projekt võib kandideerida ka mitmes kategoorias.  

Konkursil osalevaid projekte võivad välja pakkuda kõik soovijad: kohalikud omavalitsused, piirkondlikud arenduskeskused,  nõustajad, kohalikud tegevusgrupp, piirkonna ettevõtjad ja elanikud. 

Projektid esitatakse e-posti aadressile. Projekti esitamisel konkursile märkige meili projekti teostaja, projekti nimi ja valiku põhjendus.

Kõiki konkursile laekuvaid projekte hindab PAK üldkoosolek (15 märts 2012) ning parim projekt igas kategoorias selgitatakse välja hääletamise teel. Konkursi tulemused avaldame oma kodulehel.

Konkurss kestab 13.02.2012-02.03.2012 

Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
67891011 12
13 14 15 16 17 18 19
2021 22 23 24 25 26
2728293031  
Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss
Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss
Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss
Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Parimate PAK piirkonna Leader

Parimate PAK piirkonna Leader

Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Maaelu arengukava 2007-2013 (MAK) Leader meetme toetust saanud parimaid projekte ja nende teostamise taga olevaid tublisid maapiirkonnas tegutsevaid ettevõtjaid, vabaühendusi ja kohalikke omavalitsusi Tunnustuse saajate tegevuses näeme inspireerivaid näited loovusest ja ettevõtlikkusest Eesti maapiirkonnas

Parimate PAK piirkonna Leader projektide konkurss

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »