Iga unistus

võib olla investeering
com Peipsimaa pressiteade

Peipsimaa pressiteade

Peipsimaa Turism MTÜ on välja andnud põhjaliku Peipsimaa kaardi ja

avas uue, ühtset Peipsimaad tuvustava veebi www.visitpeipsi.com

 

Selleks, et külaline leiaks kogu Peipsimaad puudutava turismiinfo ühest allikast, avasime Peipsimaa turismi tutvustava veebi www.visitpeipsi.com. Seni oli Peipsimaa turismi info jagunenud nelja maakonna (Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Tartumaa, Põlvamaa) infoportaalide vahel, aga uues veebison Vasknarvast Võõpsuni (ja isegi Värskani) kogu turismiinfo ühes kohas hõlpsasti kättesaadav. Peipsimaa külaline leiab visitpeipsi.com infot Peipsimaa vaatamisväärsuste kohta, samuti majutuse ja söögikohtade kohta. Huviline saab Peipsimaa kaardil just endale huvipakkuva marsruudi koostada.

 

Eraldi on välja toodud info Peipsimaa ürituste ja sündmuste kohta. Suvise Peipsimaa ürituste tutvustusest leiab enam kui 100 suvist sündmust – laadad, kontserdid, suveetendused, spordiüritused. Veebi tehnilise toe ja kujundusega aitasid Wiseman ja Altex Marketing, rahastas Eesti Kalandusfond Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Koja kaudu. Projekti viis ellu ja infot hoiab aktuaalsena MTÜ Peipsimaa Turism.

 

Täna ilmus trükist ka uus ja põhjalik Peipsimaa kaart mõõtkavas 1: 185 000. Peipsimaa kaardi tekst tutvustab Peipsimaa kultuuri- ja loodusväärtusi, huviväärsuste info on koos GPS koordinaatidega.

Peipsimaa kaart annab hea võimaluse omapäi liikumiseks kogu Peipsimaal, sest kirjas on ka majutuskohad, puhkekohad, söögikohad ja isegi raha väljavõtmiskohad.

Kaart valmis koostöös Regioga. Projekti rahastasid Peipsimaa leader-tegevusgrupid: Peipsi- Alutaguse Koostöökoda, Jõgevamaa Koostöökoda, Tartumaa Arendusselts, Piirveere liider ja Peipsi

Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu. Kaardi väljaandja on Peipsimaa Turism MTÜ ja trükiarv 20 000. Kaarti jagatakse tasuta turismiinfokeskustes ja Peipsimaa turismiinfopunktides.

 

 

Kohtumiseni Peipsimaal!

 

Kaja Allilender

Juhataja

Peipsimaa Turism MTÜ

+372 5185 371

www.visitpeipsi.com

 

Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
67891011 12
13 14 15 16 17 18 19
2021 22 23 24 25 26
2728293031  
Peipsimaa pressiteade
Peipsimaa pressiteade
Peipsimaa pressiteade
Peipsimaa pressiteade

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Peipsimaa pressiteade

Peipsimaa pressiteade

Peipsimaa Turism MTÜ on välja andnud põhjaliku Peipsimaa kaardi ja avas uue, ühtset Peipsimaad tuvustava veebi www visitpeipsi

Peipsimaa pressiteade

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »