Iga unistus

võib olla investeering
ee Võru Leader käis külas

Võru Leader käis külas

Võru Leader käis külas
Võru Leader käis külas

11. aprillil külastas Peipsi-Alutaguse piirkonda Võrumaa Partnerluskogu (www.voruleader.ee) . Külastasime koos PAKi liikmeid ja nende elluviidud Leader projekte.

Kava algas Madise juurest Lohusuust. OÜ Fatamorgana Group (www.puitmoobel.ee) tutvustas oma tegemisi ja rääkis mööbli tootmise ilust ja valust. Edasi suundusime Avinurme, kus külastasime Puiduaita www.puiduait.ee, aida tegemisi tutvustas meile perenaine Eveli. Edasi suundusime Elulaadikeskusesse www.elulaadikeskus.ee, kus Tiina tegi meile ringkäigu Elulaadikeskuses ja ka Avinurme kirikus.
Lisaks kiikasime Avinurme hostelisse www.avinurmehostel.ee, kus perenaine Terje rääkis hosteli saamise loost ning projektitoetustest.

Peale Avinurmet külastasime veel Rannapungerja Tuletorni ning suundusime kaema Kauksi Külaseltsi ja Kauksi Puhkemaja tegemisi. www.kauksipuhkemaja.ee . Piret ja Piia tegid meile ettekande Kauksi külaseltsi tegemistest ning Piret lisas veel oma kogemusi ettevõtjana projektitoetuste taotlejana. Ringkäigu lõpetasime Iisaku Noortekeskuses www.inklubi.ee .
Võru Leader käis külas
Jaanuar 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Võru Leader käis külas
Võru Leader käis külas
Võru Leader käis külas
Võru Leader käis külas

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>











 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Võru Leader käis külas

Võru Leader käis külas

11 aprillil külastas Peipsi-Alutaguse piirkonda Võrumaa Partnerluskogu ( www

Võru Leader käis külas

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »