Iga unistus

võib olla investeering
pptx 3,3Mb) Juunis avaneb PAK kogukondade ja noorte programm

Juunis avaneb PAK kogukondade ja noorte programm

13. mail 2024

10.05.2024 kinnitati PAK juhatuse koosolekul PAK kogukondade ja noorte programmi avamine. Taotlusvoor on avatud 10.-14.juuni 2024. Maksimaalne toetuse summa on 3 000 € projekti kohta ning meetme kogumaht on 15 000 €. Toetuse määr kuni 90%.

 

Projekti tegevused on suunatud PAK piirkonna noortele ja kogukondadele, kes panustavad piirkonna arengusse ja kogukondade tugevdamisesse läbi erinevate sündmuste, ürituste, tegevuste, laagrite jne. Eesmärk on kaasata tegevustesse võimalikult suur hulk piirkonna noori, külasid, kogukondi, huvigruppe. PAK kogukondade ja noorte programmi rakendatakse vihmavarjuprojektide põhimõttel.

 

Programm on toimekate ja ühtehoidvate kogukondade loomise toetamine ja tugevdamine läbi kogukondlike tegevuste. Projektid aitavad täita PAKi strateegia eesmärke: PAKi piirkonna ettevõtjate, kogukondade ja noorte teadlikkus, koostöö ja sidusus on kasvanud.

 

Infopäev toimub veebis 30.mail kell 14:00.

Infopäeva LINK

 

Loe infot SIIT

 

pptx Infopäeva slaidid (.pptx 3,3Mb).

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Juunis avaneb PAK kogukondade

Juunis avaneb PAK kogukondade

10 05

Juunis avaneb PAK kogukondade ja noorte programm

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »