Iga unistus

võib olla investeering
pdf 17,4Mb) Huvitavat

Trükis "Üllatav Eesti Leader"


2016. aasta lõpus valmis trükis: „Üllatav Eesti LEADER“, kus on 52 lugu toredatest ja erilistest Eesti maapiirkondade projektidest. Kõik on saanud Eesti maaelu arengukava 2007–2013 (MAK) LEADER meetmest arengutoetust. Kogumiku tekstid on eesti ja inglise keeles.

PAK piirkonnast on sees 3 projektinäidet. Tutvu trükisega SIIN.


2015. aasta lõpus ilmus koostööprojekti "Along bird's route" raames Ungari partneri poolt ühistrükis, kus on kajastatud ka info meie piirkonna kohta.

 

Projekti partnerid:

Ungarist: Cserhátalja Rural Development Association

Soomest: Onnellinen Outokaira

Eestist: Peipsi-Alutaguse Koostöökoda

pdf TRÜKIS (.pdf 3,7Mb).

 

Regional tourism publication.

pdf (.pdf 16,9Mb).
Peipsi-Alutaguse turismiinfo vihik on saadaval PAK kontoris ning seda jagatakse ka valdadesse ning turismiinfo punktidesse. Elektrooniliselt saab seda näha siin: 
pdf (.pdf 17,4Mb).

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Huvitavat

Huvitavat

Trükis "Üllatav Eesti Leader" 2016 aasta lõpus valmis trükis: „Üllatav Eesti LEADER“, kus on 52 lugu toredatest ja erilistest Eesti maapiirkondade projektidest

Huvitavat

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »