Iga unistus

võib olla investeering
Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks. Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusrühm: 1) kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja; 2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust; Projektitoetuste taotlemine

Projektitoetuste taotlemine

Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks.

 

Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusrühm:

 

1)  kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja;

2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust;

 

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Projektitoetuste taotlemine

Projektitoetuste taotlemine

Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusrühm: 1) kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja; 2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust; Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks.

Projektitoetuste taotlemine

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »