Iga unistus

võib olla investeering
ppt 4,0Mb) Rahvusvaheline talveseminar

Rahvusvaheline talveseminar

Rahvusvaheline talveseminar

Veebruari viimasel nädalal külastasid PAK piirkonda külalised kolmest partnerpiirkonnast. Kozardi piirkonnast Ungaris, Närheteni piirkonnast Rootsis ning Kataloonia maakonna esindus Hispaaniast. Kokku oli meil külas 14 inimest. 
Külaskäigu eesmärk oli tutvuda meie piirkonna võimaluste ning koostöösoovidega ning tutvustada oma huvisid ning ideid uue programmperioodi valguses.

Külalistati Avinurme Puiduaita, Elulaadikeskust ning kirikut, tutvuti jahiseire ning looduskeskkonna erisustega. Lisaks käidi Peipsil talviste kalapüügivõimalustega tutvumas. Alutaguse seikluspargis  sai näha ning proovida piirkonna talviseid tervisespordi ning vabaajaveetmise võimalusi ning tutvuda Kohtla-Nõmmel piirkonna eripära-põlevkiviga. 

Valdade juhid tutvustasid kohalikke omavalitsusi. Külalistel oli väga hea meel, et vallajuhid leidsid aega ning võimalusi oma valda ja selle eripärasid tutvustada. 
Tänusõnad siinkohal Aivar Survale ja Jana Pavlenkovale Mäetaguselt, Aivar Saarelale ja Raivo Reisenbukile Avinurmest, Tormis Otsmale ja Toivo Kivile Lohusuust, Andrus Tossule Tudulinnast, Avo Kiirele Iisakust.


27. veebruaril toimus Kauksi Puhkemajas seminar. Täpsemalt uutest ideedest ja koostööideedest saab lugeda ettekannetest. 
Seminari ettekanded:

ppt Maainfo ettekanne (.ppt 9,3Mb)
pptx Kozardi ettekanne (Ungari) (.pptx 0,7Mb)
pdf Kataloonia ettekanne (Hispaania) (.pdf 2,4Mb)
pptx Närheteni ettekanne (Rootsi) (.pptx 5,2Mb)
ppt Peipsimaa ettekanne (.ppt 4,0Mb)
Rahvusvaheline talveseminar
Detsember 2023
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Rahvusvaheline talveseminar
Rahvusvaheline talveseminar
Rahvusvaheline talveseminar
Rahvusvaheline talveseminar

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Rahvusvaheline talveseminar

Rahvusvaheline talveseminar

Veebruari viimasel nädalal külastasid PAK piirkonda külalised kolmest partnerpiirkonnast Kozardi piirkonnast Ungaris, Närheteni piirkonnast Rootsis ning Kataloonia maakonna esindus Hispaaniast

Rahvusvaheline talveseminar

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »