Iga unistus

võib olla investeering
2022 kell 11:00 Iisaku Kihelkonna Muuseumi majas (Tartu mnt 49) Sotsiaalvaldkonna koosolek

Sotsiaalvaldkonna koosolek

10. nov. 2022

Peipsi-Alutaguse Koostöökojal on uuel perioodil (algab 2024) võimalus rakendada Sotsiaalfondi vahendeid kui see teema on sisse kirjutatud meie uude strateegiasse. 

 

Sotsiaalministeerium: kohalike tegevusrühmade toetatavad tegevused peavad panustama vähemalt ühte järgmistest eesmärkidest:
- pikaajalise hoolduse teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamine ning hoolduskoormuse leevendamine;
- inimväärikuse tagamine ning sotsiaalse kaasatuse suurendamine.


Kokkuvõttes tähendab see pigem pehmeid tegevusi, koolitusi ning võimalik, et vähesel määral ka mõnda investeeringut (kaldteed vms). 

 

Koosolek toimub 23.11.2022 kell 11:00 Iisaku Kihelkonna Muuseumi majas (Tartu mnt 49).

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Sotsiaalvaldkonna koosolek

Sotsiaalvaldkonna koosolek

Peipsi-Alutaguse Koostöökojal on uuel perioodil (algab 2024) võimalus rakendada Sotsiaalfondi vahendeid kui see teema on sisse kirjutatud meie uude strateegiasse Sotsiaalministeerium: kohalike tegevusrühmade toetatavad tegevused peavad panustama vähemalt ühte järgmistest eesmärkidest: - pikaajalise hoolduse teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamine ning hoolduskoormuse leevendamine; - inimväärikuse tagamine ning sotsiaalse kaasatuse suurendamine

Sotsiaalvaldkonna koosolek

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »