Iga unistus

võib olla investeering
Seoses andmekaitsega avaldame toetuse saanute nimekirja kodulehel alles peale Pria otsust, umbes 3 kuu pärast Taotlusvoorust

Taotlusvoorust

29. okt. 2019

Anname teada, et Peipsi-Alutaguse Koostöökoda on lõpetanud taotlusvooru menetlustoimingud ja edastanud projektid PRIAsse. 

 

Konkurents projektide vahel oli väga tihe ja paljude vaidluste tulemusel seadis hindamiskomisjon endale prioriteetsemateks projektideks kohaliku toidu tootjad, loomadega seotud põllumajandusinvesteeringud ja piirkonnas suurema mõjuga ettevõtlusinvesteeringud.
 
Nõrgema prioriteediga olid investeeringud, kus polnud ette näidata toimivaid ettevõtteid või oli projekt veel toores, vajas rohkem läbimõtlemist ja investeeringute elluviimine ei oleks andnud kohest tulemust. Mõnel projektil hinnati maksumusi ebamõistlikeks, mõnel ei nähtud piirkonna mõistes mõju. Kaaluti investeeringu maksumuse tegelikku mõju piirkonna arengule. Projekt ise võis olla mõistlik ja vajalik, aga mõju piirkonna arengule sisuliselt puudus, kuna oli suunatud peamiselt ettevõtjale endale.
 
Enamus projekte ületasid hindamislävendi ja vastasid nõuetele, kuid asetsesid pingereas kohale, kus raha enam ei jätkunud.
 
Otsused olid rasked, kuid seekord on tulemus selline. Esialgu ei oska öelda, kas tuleb veel taotlusvoore, kui selgub, et saame see periood veel vooru teha, anname sellest esimesel võimalusel teada.               
 
Seoses andmekaitsega avaldame toetuse saanute nimekirja kodulehel alles peale Pria otsust, umbes 3 kuu pärast. 
Mai 2021
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Taotlusvoorust
Taotlusvoorust
Taotlusvoorust
Taotlusvoorust

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Taotlusvoorust

Taotlusvoorust

Anname teada, et Peipsi-Alutaguse Koostöökoda on lõpetanud taotlusvooru menetlustoimingud ja edastanud projektid PRIAsse Konkurents projektide vahel oli väga tihe ja paljude vaidluste tulemusel seadis hindamiskomisjon endale prioriteetsemateks projektideks kohaliku toidu tootjad, loomadega seotud põllumajandusinvesteeringud ja piirkonnas suurema mõjuga ettevõtlusinvesteeringud

Taotlusvoorust

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »