Iga unistus

võib olla investeering
ee +372 56208461 MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda tegevjuht Meeldivat ja edukat koostööd soovides, Suur tänu! PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs

PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs

6. veebr. 2011


Hea Peipsi-Alutaguse Koostöökoja piirkonna elanik ja ettevõtja!

Käesolevaga paluksime Teil avaldada arvamust Peipsi-Alutaguse Koostöökoja tegevuspiirkonna strateegia ja toetusprogrammide kohta. Peipsi-Alutaguse Koostöökoja tegevuspiirkonna strateegia eesmärgiks on panna paika meie piirkonna (Alajõe, Avinurme, Iisaku, Illuka, Lohusuu, Mäetaguse ja Tudulinna vallad) olulisemad arenduseesmärgid ja probleemid, mille alusel saaks omakorda jagada laiali piirkonna arenguks suunatud rahalised vahendid. Aastal 2007 sai koostatud meie esimene strateegia, nüüd on aeg selle ümber vaatamiseks, tegemaks meie piirkonna toetussüsteemid ajakohasemaks ning tänase päeva toetusvajadustele täpsemalt vastavamaks.

Kui Teil oleks soovi kaasa rääkida meie strateegia muutmise protsessis, palume Teil täita meie poolt ettevalmistatud väike küsimustik. Küsimustiku täitmine võtab aega keskmiselt 10-15 minutit. Teie poolt antud informatsioon on meile väga väärtuslik, et kaasajastada meie strateegiat, kiirendada meie piirkonna arengut ning parandada meie projektide taotlemise ja elluviimise võimalusi! Küsimustikule pääseb ligi siit: Peipsi-Alutaguse Koostöökoja strateegia analüüs.

Küsimustiku täitmisel palume Teil järgida järgmist:
 - Palun valige vaid üks vastusevariant, kui küsimustikus pole märgitud teisiti.
 - Palun vastake nii täpselt kui võimalik. Peaaegu iga küsimuse juures on Teil võimalus täiendavalt lisada oma mõtteid või täpsustada vastuseid. Olete väga oodatud oma vastuseid vabas vormis täpsustama, me väga hindame Teie arvamusi!
 
Küsimustikku on võimalik täita kuni 15. veebruarini 2011.

Küsimuste korral võite pöörduda strateegia muutmisega tegeleva meeskonna poole:
Sille Talvet, analüüsi ja hindamise koordinaator
E-mail:
Tel: +372 5109278
Skype: Sille Talvet
 
või

Lii Roosa

+372 56208461 
MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda tegevjuht

Meeldivat ja edukat koostööd soovides,
 
Suur tänu!
September 2020
ETKNRLP
 123 4 5 6
78 910111213
14151617181920
212223242526 27
282930    
PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs
PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs
PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs
PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

PALUME TEIE ARVAMUST: PAK

PALUME TEIE ARVAMUST: PAK

Hea Peipsi-Alutaguse Koostöökoja piirkonna elanik ja ettevõtja! Käesolevaga paluksime Teil avaldada arvamust Peipsi-Alutaguse Koostöökoja tegevuspiirkonna strateegia ja toetusprogrammide kohta Peipsi-Alutaguse Koostöökoja tegevuspiirkonna strateegia eesmärgiks on panna paika meie piirkonna (Alajõe, Avinurme, Iisaku, Illuka, Lohusuu, Mäetaguse ja Tudulinna vallad) olulisemad arenduseesmärgid ja probleemid, mille alusel saaks omakorda jagada laiali piirkonna arenguks suunatud rahalised vahendid

PALUME TEIE ARVAMUST: PAK strateegia analüüs

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »