Iga unistus

võib olla investeering
Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks. Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusgrupp: 1) kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja; 2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust; Projektitoetuste taotlemine

Projektitoetuste taotlemine

Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks.

Vaata lähemalt paremal menüüs olevate linkide kaudu.


Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusgrupp:

1) kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja;

2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust;

August 2017
ETKNRLP
 123456
78910 111213
141516 171819 20
21222324252627
28293031   
Projektitoetuste taotlemine
Projektitoetuste taotlemine
Projektitoetuste taotlemine

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Projektitoetuste taotlemine

Projektitoetuste taotlemine

Vaata lähemalt paremal menüüs olevate linkide kaudu Strateegia rakendamiseks kohalik tegevusgrupp: 1) kuulutab kohaliku tegevusgrupp välja projektitoetuse taotluste vastuvõtuaja; 2) avalikustab tegevuspiirkonna elanikele kättesaadavas väljaandes ning oma veebilehel teabe projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse kinnitamise tingimuste kohta vähemalt neli nädalat enne projektitaotluste vastuvõtuaja algust; Selles sektsioonis saab lugeda meetmete kohta, laadida failidena alla taotlusvorme ja lugeda juhendeid, mis on taotlemisel abiks.

Projektitoetuste taotlemine

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »