Iga unistus

võib olla investeering
ee/ Virutoit. ee

Virutoit.ee


 

Virutoit.ee - kohalik toit seob kogukonnaks

 

Kohaliku toidu programmi raames on loodud keskkond ww.virutoit.ee, mis koondab endas kohalikud toidu tootjad, töötlejad, müüjad, toitlustajad ning tarbijad. Keskkond on asukoha põhine ning info on seotud geoandmetega - sündmusi, uudiseid, kuulutusi, ideid, probleeme, foorumeid, asutusi jms on võimalik kuvada nii tavapärases tekstivaates kui ka kaardil.

 

Virutoit.ee on mõeldud nii suhtlusplatvormiks kui ka eesmärgiga soodustada infoliikumist tuues kokku toiduga seotud erinevad pooled - tootjast lõpptarbijani. Pooled saavad ise infot üles panna, tagades andmete ajakohasuse ning värskuse. Keskkonnas saab anda teada oma ettevõtte tegevustest, toodetest, leida ostja/müüja, tõstatada probleeme, küsida nõu jpm. Kuna virutoit.ee sai nähtavaks veidi aega tagasi, siis sisu on veel vähe, kuid loodame siinkohal kõigi huviliste aktiivsusele oma info sinna üles panna.

 

Kasutajaks registreerimine käib nupu „konto" → „registreeru" kaudu. Kui Teil on olemas Facebooki konto, siis võite registreerumisel kasutada seda linki, nii ei ole tarvis uut salasõna välja mõelda - süsteem tuvastab isiku (Teie facebook konto andmed ei saa nähtavaks virutoit.ee keskkonnas). Edaspidisel kasutamisel piisab „logi sisse" nupuvajutusest. Virutoit.ee - s info liikumine on operatiivne, lehel toimunud muudatused edastatakse Teile ka e-mailile.

 

Kohaliku toidu projekt on algatatud kolme Leader tegevusgrupi poolt eesmärgiga kaardistada piirkonna toidu tootjad/kasvatajad, töötlejad; leida ja luua uusi koostöövorme; pakkuda ettevõtetele tuge ühisturunduse võimaluste läbi; luua kohaliku toidu bränd; koolitada ettevõtjaid jmt.

 

Aktiivset kasutamist!Lisainfo:

Erika Pääbus, projektijuht

e-post:

tel 5109547

 

MTÜ Virumaa Koostöökogu http://www.viko.ee/

MTÜ Kirderanniku Koostöökogu http://www.kirderannik.ee/

MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda http://www.pakmty.ee/

Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
67891011 12
13 14 15 16 17 18 19
2021 22 23 24 25 26
2728293031  
Virutoit.ee
Virutoit.ee
Virutoit.ee
Virutoit.ee

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Virutoitee

Virutoitee

Virutoit ee - kohalik toit seob kogukonnaks Kohaliku toidu programmi raames on loodud keskkond ww

Virutoit. ee

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »